Czujesz, że masz ciekawe przemyślenia dotyczące języków obcych? Chętnie pomożemy Ci wyrazić siebie!

Ogłaszamy oficjalne otwarcie nowej serii artykułów z serii #ExpressYourself. Na czym to polega?

Nasi klienci oraz pracownicy mają niepowtarzalną okazję sprawdzić się w roli dziennikarzy! Jeśli chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami lub przygodami związanymi z językami obcymi, to teraz masz taką szansę. Wystarczy, że napiszesz krótki artykuł dotyczący interesującego Cię zagadnienia lub po prostu opiszesz przeżytą przygodę (np. podczas wizyty w obcojęzycznym kraju), a my pomożemy Ci podzielić się Twoimi przemyśleniami z innymi!

Teksty można pisać w języku polskim, jednak zachęcamy do sprawdzenia swoich sił w języku obcym, którego obecnie się uczysz. Możesz liczyć na naszą pomoc w zredagowaniu swojego artykułu!

Dlaczego warto wziąć udział w serii #ExpressYourself?

  • masz niepowtarzalną szansę sprawdzić się w roli dziennikarza (teksty mogą pisać klienci w każdym wieku, więc jest to świetna przygoda zarówno dla dorosłych, jak i młodszych uczniów)
  • zespół Fabryki Języka pomoże Ci z redakcją Twojego tekstu (oczywiście za darmo!)
  • Twoje przemyślenia mogą pomóc innym w zrozumieniu poszczególnych zagadnień, lub w zapoznaniu się z kulturą krajów obcojęzycznych
  • być może będzie to początek nowej drogi w Twoim życiu (kto wie? może pokażesz nieodkryty dotychczas talent!)
  • CJ Fabryka Języka będzie organizować konkursy, w których będzie możliwe oddanie głosu na najciekawszy artykuł – zwycięzca otrzyma bardzo ciekawe nagrody w postaci materiałów do indywidualnej nauki języków obcych!

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie!