Mamy przyjemność poinformować, że portal naszego centrum językowego jest już oficjalnie dostępny!

Już niebawem będzie można tu znaleźć wiele informacji oraz wpisów dotyczących nauki języków.

Dlaczego warto śledzić nasz portal?

  • Będziemy regularnie publikować wpisy z ciekawostkami dotyczącymi języków obcych. Przybiorą one formę krótkich artykułów lub video stworzonych po to, by ułatwić Wam naukę języków. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani uczniowie znajdą tutaj coś dla siebie!
  • Będąc naszym klientem masz możliwość napisania własnego artykułu, który po konsultacji z lektorem może znaleźć się na naszej stronie i zaciekawić innych uczących się!
  • Centrum Językowe Fabryka Języka to nie tylko nauka języków, ale i tłumaczenia! Zespół profesjonalnych tłumaczy z chęcią zajmie się Twoim tłumaczeniem za dogodną stawkę. Wystarczy, że prześlesz plik z dokumentami do tłumaczenia za pomocą naszego formularza, a w ciągu 24h otrzymasz odpowiedź wraz z wyceną.
  • Jesteś lektorem lub tłumaczem i chciałbyś zostać zatrudniony/a w naszym centrum? Możesz wysłać zgłoszenie wraz ze swoim CV za pośrednictwem odpowiedniego formularza w zakładce “Praca”!
  • Dzięki naszej stronie internetowej kontakt z CJ Fabryka Języka jest łatwy jak nigdy wcześniej! Bez problemu znajdziesz nasze dane kontaktowe oraz sprawdzisz lokalizację za pomocą mapy Google dostępnej w zakładce “Kontakt/Dojazd”.

Do zobaczenia!